O nas

O nas

Grouptech jest firmą zajmującą się automatyzacją przemysłu, głównym profilem jest projektowanie, budowa maszyn , oprzyrządowania oraz linii montażowych. Wykonujemy pojedyncze stanowiska montażowe oraz kompletne linie technologiczne, projektowane według wymagań klienta, na bazie własnych projektów lub zleconej dokumentacji. Zajmujemy się również modernizacjami istniejących maszyn i rozwiązań mających na celu stabilizacje procesów produkcyjnych, zwiększenia komfortu oraz bezpieczeństwa pracy jak również wydajności. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku- Białej.

Aby sprostać wymaganiom rynku firma Grouptech stara się utrzymać na wysokim poziomie zarówno w projektowaniu, w budowie maszyn, również prototypowych. W naszych projektach stosujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny z sterownia, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki. Otrzymane zlecenia realizujemy w oparciu o własną kadrę inżynierską oraz doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników na każdym etapie produkcji.

Oferta nasza skierowana jest głównie do producentów części i podzespołów samochodowych, producentów AGD oraz przemysłu elektro-mechanicznego - jednocześnie pozostajemy otwarci na współpracę z firmami z innych gałęzi przemysłu.

Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2015-10 potwierdzający, że działamy zgodnie z najbardziej uznanym systemem zarządzania. Świadczone przez nas usługi pozostają zgodne z odpowiednimi normami prawnymi i spełniają wysokie standardy jakości.

W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni: w konkursie "Gepardy Biznesu 2019" za dynamiczny rozwój oraz w konkursie "Brylanty Biznesu 2019" za osiągnięcie wysokiej wartości rynkowej.